Nanokeramická ochrana jednotlivých dílů

Ošetření jednotlivých dílů nanokeramickým povlakem dává smysl na částech vozu, kde často dochází k poškození laku a ušetří Vám v budoucnosti značné náklady s jejich demontáží a lakováním.

Jedná se především o přední nárazník, kapotu motoru, boční prahy a zpětná zrcátka. Zejména u rychlých vozů na těchto místech brzy nacházíme oprýskaný a poškozený lak.

Náš nanokeramický povlak chrání nejen před vodou, solí, kamínky, korozí, ale díky extrémní tvrdosti 9H i před poškrábáním a oprýskáním laku. Navíc má výdrž až 3 roky.

Volba ochráněných dílů je zcela na Vás.

Ukázka cen:

  • přední kapota od 1 500 Kč
  • přední nárazník od 1 000 Kč
  • zrcátka od 600 Kč / 2 kusy
  • boční prahy od 1 000 Kč / 2 kusy
  • litá kola od 3 900 Kč / 4 kusy

Celková cena:Po objednání se Vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili detaily a vhodný termín pro ošetření Vašeho vozu.


Základní ošetření - Naše základní nanokeramická ochrana laku celé karoserie, včetně všech vnitřních hran dveří a prahů. Jsou zde použity pouze špičkové, ručně vyráběné nanokeramické povlaky s tvrdostí 9H a výdrží až 2 roky. Získáte tak nádherný vzhled, snadnou údržbu i ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním.

Luxusní ošetření - Náš nejvyšší balíček nanokeramického ošetření laku, zajišťující maximální možný lesk, snadnou údržbu a ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním. Tvrdost tohoto coatingu je 9H a výdrž 3 roky+. Jde vždy o kombinaci několika vrstev ručně vyráběných nanokeramických povlaků, které jsou v exkluzivní manufaktuře namíchány přesně dle odstínu laku ošetřovaného vozu. Balíček samozřejmě obsahuje ošetření všech vnitřních hran dveří a prahů.