„Navíc mají skutečně kvalitní vosky - auto je i po měsíci stále ve stejném stavu. Doporučuji. “ Zdeněk Ulrich, BMW 330d cabrio
„Super výsledek! Děkujeme. “ Lukáš Kolc, Renault Laguna kombi
„Skvělá práce. Nějaké tajné ingredience? Nebo co používáte? “ P. Štěrba
„Nikdy by mě nenapadlo, jak se dá auto změnit jen vyleštěním laku.“ p. Zavadil
„Zde jsem měl poprvé pocit, že to mělo opravdu smysl.“ J. Fuchs, Renault Laguna dci
„Vše bylo v pořádku a byla jsem moc spokojená. Děkuji.“ Hanka
„Ještě jednou děkuji za skvělou péči a naprosto perfektní výsledek. “ Marek Urx
„S Vyleštěnýmautem.cz jsem byl moc spokojený.“ M. Uličný, BMW 730d
„Děkuji za vynikající přístup a flexibilitu. Výsledek mě nadchl.“ p. Kolský, BMW 530d
„Po celkovém umytí, ošetření a důkladném vyleštění, je jako by právě vyjelo z autosalonu, doporučuji! “ Martin, Opel Astra H
„Auto bez nejmenšího škrábance a krásně hladké. Vosk i tekuté stěrače stále fungují.“ J. Klíma, VW Touareg V6
„Skvělá práce. Děkuji! “ Daniela Vlková
„Skvělý výsledek! “ Karel Rejchlík
„Pán rozhodně ví o čem mluví, není to pro něj jen práce, ale hlavně koníček.“ Jakub, Praha 9, Peugeot 607
„Auto jsem si mohl vyzvednout v neděli a jeho hodnota vzrostla snad o 50 000 Kč. Moc děkuji! “ Z. Olšanský, Audi TT 3.2 V6
„Díky moc za perfektní odvedenou práci! “ Jan Škoda, Peugeot 306 S16
„Domů jsem přijel se suchým autem. V dešti. Úžasné!“ Petr Hoffman
„Díky vám mám znovu nové auto. “ Karlos, Škoda Superb kombi
„Auto je krásně lesklé a i na omak je cítit péče, kterou mu věnovali.“ Václav Šulc, Praha - Škoda Fabia I
„Vše proběhlo přesně, jak jsme se domluvili a výsledek rozhodně stojí za to!“ P. Bavorský, Škoda Octavia kombi
„Vypadá lépe než když byl nový. Děkuji! “ František Zmok
„Krásná práce, pánové.“ Leon Gjugjaj
„Moc moc šikovný a profíci, mohu jen doporučit. “ P. Frištenský, Audi A6 kombi
„Top job, guys - thank you! I recommend it to everybody!“ J. Pleascot
„Díky za skvěle odvedenou práci! “ Vladimír Novák, Fiat 500
„Auto je snad lepší než nové. Nejlépe utracené peníze od doby, kdy jsem ho koupil.“ Karel Vlach, Škoda Superb kombi
„Po vyleštění však pro návštěvu lakovny již nevidím důvod.“ Petr Tichý, Praha, Škoda Superb II
„Znovu si teď auto užívám, jako když bylo nové. “
„Práce na tomto autě je k nezaplacení. Klobouk dolů před Vaší trpělivostí.“ Ondřej Zlatohlávek
„Úžasný rozdíl. “ Daniel Křižka
„Svoje auto už nedám do péče nikomu jinému než do Vyleštěného auta.“ Lada, Ford Focus kombi 1.8
„Ne,ne,ne, tomu nevěřím. Vždyť je úplně jako nová!“ Radim Vojkovský