Reference

Reference
O vylesteneauto.cz jsem se dozvěděl od kamaráda a ze zvědavosti jsem se rozhodl vyzkoušet jejich služby. Jednání bylo od začátku velice korektní, pán se mi již po telefonu ochotně věnoval. Vše jsme probrali a vzhledem k ceně mi byl doporučen jejich nejvyšší balíček. Nijak mě však do něj nenutili – chtěl jsem vyčistit, rozleštit a navoskovat karoserii i se skly a vším okolo. Cenově to vycházelo nejlépe. Jeho název si již nepamatuji, ale cena byla 1999 Kč. Dohodli jsme se, že si auto vyzvednu tentýž den v 17 hodin večer. Vše proběhlo přesně, jak jsme se domluvili a už v 16 hodin mi volali, že si mohu pro auto přijet. Docela mě pobavilo, že auto opravdu bylo přikryté pod plachtou. Po jejím sejmutí jsem nevěřícně zíral – nevím, co přesně s autem ty 4 hodiny dělali, ale výsledek rozhodně stojí za to! Zmizela většina škrábanců a lak je krásně hladký a lesklý – je to jako bych měl nové auto. Navíc ještě několik dní po „zákroku“ mi doma voní celá garáž voskem! Budu se určitě vracet a na příští týden jsem tam objednal auto manželky. :-)

P. Bavorský, Škoda Octavia kombi

Úžasný rozdíl.

Daniel Křižka

Nikdy by mě nenapadlo, jak se dá auto změnit jen vyleštěním laku. Původně jsem se chystal na lakování.

p. Zavadil

Nechal jsem před zimou ošetřit moji Fabii I a výsledek naprosto skvělý. Odstranili většinu škrábanců a nedostatků laku. Auto je krásně lesklé a i na omak je cítit péče, kterou mu věnovali. Skvělé jednání se zákazníkem, pán se naprosto přizpůsobil mým časovým možnostem. Určitě své auto znovu dám jen do jejich péče.

Václav Šulc, Praha - Škoda Fabia I

I decided to have my filthy car (I normally go to automated car wash only) washed and polished at Vylesteneauto.cz. I was very surprised - the difference it has made is just amazing. Top job, guys - thank you. I recommend it to everybody!

J. Pleascot

Skvělá práce. Díky! Auto je jako nové.

Daniela Vlková

Děkuji za vynikající přístup a flexibilitu. Výsledek mě nadchl.

p. Kolský, BMW 530d

Moje auto u nich před zimou strávilo skoro dva dny. Dopadlo to ještě mnohem líp, než jsem očekával. Auto bez nejmenšího škrábance a krásně hladké. Navíc vosk i tekuté stěrače ještě pořád fungují. Až auto zase pořádně zašpiním, určitě se k nim vrátím.

J. Klíma, VW Touareg V6

Skvělý výsledek!

Karel Rejchlík

Zkusili jsme vyleštěnéauto.cz a výsledek byla luxusní prácička, nádherný, krásně vyleštěný a hladký lak s neskutečně vysokým leskem od kterého snad i špína odskakuje, protože po jízdách v dešti jsou na autě jen drobounké stopy. Jinak vše proběhlo přesně tak jak jsme si domluvili, perfektní jednání po prohlídce a konzultaci byly vidět letité zkušenosti a cit pro věc. Pán rozhodně ví o čem mluví, není to pro něj jen práce, ale hlavně koníček.

Jakub, Praha 9, Peugeot 607

Díky za skvěle odvedenou práci!

Vladimír Novák, Fiat 500

Lak mého vozu byl v katastrofálním stavu a původně jsem ho chtěl nechat přelakovat. Po vyleštění však pro návštěvu lakovny již nevidím důvod. Auto je úžasně lesklé a škrábance jsou pryč. Děkuji za profesionálně odvedenou práci.

Petr Tichý, Praha, Škoda Superb II

Své auto jsem jim svěřil na opravu laku, který poškodila jiná firma zabývající se leštěním. Lak je konečně takový, jaký má být - nádherně lesklý a bez viditelných hologramů na přímém slunci. Navíc mají skutečně kvalitní vosky - auto je i po měsíci stále ve stejném stavu. Doporučuji.

Zdeněk Ulrich, BMW 330d cabrio

Díky vám mám znovu nové auto.

Karlos, Škoda Superb kombi

Moc moc šikovný a profíci, mohu jen doporučit.

P. Frištenský, Audi A6 kombi

Svoje auto už nedám do péče nikomu jinému než do Vyleštěného auta. Na jejich práci je vidět nejen preciznost, ty nejlepší přípravky, ale hlavně přístup ke každému autu. Je jedno, jestli pracují na nejluxusnějším BMW nebo na starším Focusu (ze kterého je teď mimochodem úplně nové auto), přístup je stejný a to je dnes výjimka. To je tak, když je práce zároveň i koníček :-) Díky moc

Lada, Ford Focus kombi 1.8

Domů jsem přijel se suchým autem. V dešti. Úžasné!

Petr Hoffman

Vypadá lépe než když byl nový. Děkuji!

František Zmok

Ne,ne,ne, tomu nevěřím. Přiznejte se, že jste ji v osmdesátých letech koupili, schovali a až teď ji vytáhli. Vždyť je úplně jako nová!

Radim Vojkovský

Neskutečný rozdíl. Auto je snad lepší než nové. Nejlépe utracené peníze od doby, kdy jsem ho koupil.

Karel Vlach, Škoda Superb kombi

Super výsledek! Děkujeme.

Lukáš Kolc, Renault Laguna kombi

Díky moc za perfektní odvedenou práci! O Vylesteneauto.cz jsem se dozvěděl úplně náhodou, když jsem po delším hledáni možností rozleštění laku na mém Peugeotu 306 S16 narazil na tyto stránky. Očekávání bylo poměrně velké, auto je navíc téměř 20 let staré.. takže práce na něm bylo určitě dost a dost...přesto jsem byl nakonec z výsledku opravdu překvapený a nadšený! Procedury i výběr "materiálu" jsem vzhledem k mým neznalostem detailingu nechal absolutně v jejich režii a jsem za to rád. Určitě se do budoucna opět zastavím, a to nejen s tímto autem.

Jan Škoda, Peugeot 306 S16

Práce na tomto autě je k nezaplacení. Klobouk dolů před Vaší trpělivostí.

Ondřej Zlatohlávek

Znám je už delší dobu osobně, takže jsem jen seděl na telefonu a těšil se, až mi zavolají, že si můžu přijet. Nevím, jestli to bylo ze známosti, ale to co s autem udělali je slovy nepopsatelný! Znovu si teď auto užívám, jako když bylo nové. Díky kluci!

Krásná práce, pánové.

Leon Gjugjaj

Auto zakoupeno jako ojeté v hezkém stavu, ale po celkovém umytí, ošetření a důkladném vyleštění, je jako by právě vyjelo z autosalonu, doporučuji! Martin, Opel Astra H

Martin, Opel Astra H

Vše bylo v pořádku a byla jsem moc spokojená. Děkuji.

Hanka

Skvělá práce. Nějaké tajné ingredience? Nebo co používáte?

P. Štěrba

Ještě jednou děkuji za skvělou péči a naprosto perfektní výsledek. Těším se na další návštěvu u vás.

Marek Urx

S vyleštěnýmautem.cz jsem byl moc spokojený. Nejsou zatím sice moc známí, ale vše proběhlo přesně tak, jak jsme se domluvili a mé auto teď vypadá fantasticky!

M. Uličný, BMW 730d

Moc děkuji za ochotu a úžasný přístup. Vše jsme do detailu probrali po telefonu i na místě a tak jsem měl opravdu dobrý pocit, že auto nechávám zrovna u nich. Auto jsem si mohl navíc vyzvednout v neděli a jeho hodnota vzrostla snad o 50 000 Kč. Moc děkuji!

Z. Olšanský, Audi TT 3.2 V6

Před zimou jsem si v této firmě nechal vyleštit a navoskovat auto. Dělám to každý rok před zimní sezónou - pokaždé jinde. Zde jsem ale měl poprvé pocit, že to mělo opravdu smysl.

J. Fuchs, Renault Laguna dci