Fire Truck - Vícekrokové leštění a keramická ochrana laku

Pro slideshow klikněte na obrázek

Máme tu další stroj, který se vymyká téměř všemu, s čím jsme měli do této chvíle tu čest. Jedná se o Fire Truck amerických hasičů z Lehightonského hasičského sboru. Pokud si vybavíte první americký hasičský truck, který jsme dělali minulý rok, liší se tím, že toto je "žebřík" pro hašení a práci ve výškách.
 
Jako vždy u podobně starého auta, navíc používaného v extrémních podmínkách, byl lak poškrábaný a zoxidovaný.
 
Takhle vypadá po dekontaminaci a vícekrokové renovaci laku. Rozdíl je dobře patrný v našem videu. Kromě karoserie se strojně leštily veškeré hliníkové plochy včetně žebříku, slzičkový plech, litá kola, skla, zádveří a veškeré chromované části. Asi si dovedete představit objem práce na podobném stroji.
 
Opět se jedná o dílo našeho vrchního leštiče Patrika Doktora, který prací na tomto stroji strávil necelých 280 hodin, litry potu, krve a značnou část svých karpálních tunelů... :-) Počet leštiček, uhlíků a unašečů, které boj postupně vzdávaly jsme raději nepočítali.
 
Jako konzervace laku posloužila špičková keramika Gtechniq s výdrží až 5 let a zárukou. Samozřejmě byla použita nejnovější hydrofobní vrstva EXO V5. Na veškeré další části Patrik aplikoval keramiku pro univerzální povrchy, rovněž od Gtechniq. Stejně tak na všechna skla, zrcátka, litá kola a zádveří. Vše v množství, které by stačilo zhruba na 7 běžných automobilů vyšší střední třídy.
 
Lak neskutečně prokoukl a hlavně se bude snadno udržovat, což je při rozměrech tohoto stroje poměrně velké plus.
 
Celý interiér byl ošetřen přípravky Swissvax.  
 
Děkujeme panu majiteli za možnost pracovat na podobném stroji.
 
Bylo nám ctí. :-)
 
Na video se můžete podívat tady:
 
#detailing #detailingworld #lestime #lestenilaku #lestimeauta #vylesteneauto #vylesteno #firetruck #keramika #nano #gtechniqaccredited #gtechniqczech #Ecoservis.cz #praha #prague #coated #protected #hasici
 
  • Ruční mytí, dekontaminace a odmaštění laku
  • Vícekrokové leštění laku
  • Aplikace kvalitní keramiky s výdrží až 5 let a zárukou
  • Ošetření skel, litých kol, pneumatik 
  • Aplikace coatingů na všechna skla a kryty světlometů
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck
Fire Truck