Škoda Karoq - Vícekrokové leštění a ochrana laku

Pro slideshow klikněte na obrázek

Škoda Karoq, nalakovaná moderní šedou barvou a pyšnící se nejvyšší výbavou a motorem 1.5 TSI EVO. Jedná se o předváděcí, téměř nové auto, které dealer klasicky občas nahnal do kartáčové myčky. Nový pan majitel chtěl utrpěná poškození odstranit a to ho přivedlo k nám.

Jako vždy proběhla pečlivá dekontaminace a vícekrokové leštění laku včetně zádveří a skel.
Tato šedá barva je zajímavá, ale také poměrně choulostivá. Proto jsme leštili opatrně, excentrem a za malých teplot. Po odstranění škrábanců následovaly ještě další 2 kroky leštění pro získání maximálního lesku a hloubky laku.


Pan majitel si přál auto navoskovat, proto jsme zvolili kvalitní vosk s polymery a celé auto ještě před předáním ošetřili nano sealantem. Na všech sklech a zrcátkách jsou nano tekuté stěrače. Litá kola jsme demontovali, vyčistili a ošetřili vysokoteplotním sealantem. Samozřejmě jsme nevynechali ani motor.
Na několika místech proběhla retuše lakem namíchaným podle VIN.


Všechna přední světla jsme ochránili kvalitní ppf fólií.


Karoq je nyní jako ze škatulky - poškození jsou pryč, lak je hladký a bude se dobře udržovat. Prioritou  byl také minimální úbytek laku. Tak snad se nám to povedlo.

Na video se můžete podívat tady:

https://www.youtube.com/watch?v=Fv1_DbohD6c


Děkujeme za návštěvu!


Jak se Vám Karoq líbí? 😉❤️


#detailing #detailingworld #gtechniqaccredited #renovacelaku #ochranalaku #lestenilaku #vylesteneauto #vylesteno #gtechniq #skoda #karoq #lestirna #keramika #nano #voskovani #praha #prague #lestimeauta #gtechniqczech
#ecoservis

  • Ruční mytí, dekontaminace a odmaštění laku
  • Vícekrokové leštění laku
  • Aplikace kvalitního vosku s příměsí keramiky
  • Ošetření skel, litých kol, pneumatik 
  • Aplikace coatingů na všechna skla a kryty světlometů
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq
Škoda Karoq