Dnes tu máme černého dravce z Německa - Audi Q8, nalakované černou perleťovou metalízou, s motorem 50 TDI a 23" koly.
Co jsme s 🚘 provedli:
- Dekontaminace
- Vícekrokové leštění laku
- Ošetření karoserie kompozitní keramikou Gtechniq
- Strojní leštění všech skel
- Keramické ošetření zádveří, plastů, SPZ, motoru
Proběhla pečlivá dekontaminace a vícekrokové leštění laku. Cílem bylo lak připravit na keramiku a vykouzlit větší hloubku a lesk.
Výsledek jsme pak ošetřili špičkovou kompozitní keramikou Gtechniq.
Strojně se leštila také kola, skla i zádveří.
Nezapomněli jsme ani na těsnění, SPZ, klíčky a kožené části interiéru.
A jaký je výsledek? 🔥🔥🔥
Q8 je nyní ještě hrozivější a je opravdu nepřehlédnutelná. Karoserie je nádherně hladká a bude se velice snadno udržovat v perfektním stavu.
Řízení v dešti a nebo sněhu bude díky keramické ochraně skel bezpečnější a příjemnější. ✅️
Děkujeme za návštěvu! 😉














