Ford Mustang GT - keramická ochrana laku

Ford Mustang GT už jsme u nás měli vícekrát a to klasiku v podobě kupé a několikrát také jako convertible.

Ale žádný z nich nebyl nalakovaný takhle krásnou červenou barvou

 

 

Toto červené GT si k nám přijelo pro to, na co se specializujeme - špičkovou komplexní nanokeramickou ochranu v podstatě celého vozu. 

GT bylo sice úplně nové, ale i tak jsme začali pečlivou dekontaminací, vícekrokovým leštěním laku, skel, zádveří, všech krytů světlometů a dalších detailů. Jako vždy jsme použili pouze excentrické leštičky, to znamená, že jsme leštili bezpečně a za nízkých teplot. Všechny hrany a rizikovější místa však stejně pečlivě zalepujeme maskovacími páskami. U Mustanga jsou ostřejší hrany třeba na přední kapotě. Stejně tak zalepujeme spodní strany skel, aby se mezi sklo a těsnění nedostal jemný prach, který při leštění vznikne. 

Jako ochranu jsme vybrali špičkovou vícevrstvou keramiku se zárukou a výdrží až 5 let. Jedná se o její nejmodernější verzi, která dokáže vykouzlit fantastický lesk, snadnou údržbu a zároveň velice slušnou ochranu proti vnějším vlivům. Protože se o vozy staráme i průběžně - za rok, dva nebo 5, na vlastní oči vidíme, že to opravdu funguje. Velkou výhodou je i to, že Mustanga nebude nutné tak často umývat, protože tato keramika má i samočistící schopnost.  Pokud normálně myjete auto 4x za měsíc, s touto keramikou budete na myčce pouze 2x za měsíc

 

Kromě karoserie jsme nejmodernější keramikou ošetřili také všechna skla a zrcátka, takže zhruba od 80 km/h už nebude nutné pouštět stěrače. Stejně tak odstranění hmyzu a nečistot jde mnohem lépe. V zimě navíc nebude nutné skla škrábat od námrazy. 

Vynechat jsme samozřejmě nemohli ani zádveří, motor, matné plastové díly a nebo plátěnou střechu, která nyní krásně kapičkuje a zůstane tmavě černá hooodně dlouho. 

Mrkněte se na fotky níže, jak se nám to všechno povedlo. 

Na video z práce na tomto Gt se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=x_7D6EzHvl4 

Děkujeme za návštěvu a přejeme spoustu radosti na cestách!