Nano ochrana laku

Nebaví Vás voskování Vašeho vozu a nebo nemáte na něco podobného čas? Napadlo Vás někdy nechat svůj vůz ošetřit nano technologií? Dnes si o tom řekneme něco více. 

Nanoochrana laku znamená použití nanočástic k vytvoření ochranné vrstvy na povrchu laku. Nanočástice jsou velmi malé částice, obvykle měřené v nanometrech (jedna miliarda nanometrů je rovna jednomu metru). Tyto částice mohou být využity k vytváření ochranné vrstvy na povrchu laku. Jaké jsou výhody takové ochrany?

1) Ochrana před poškozením: Nanočástice poskytují vylepšenou ochranu proti škrábancům, chemikáliím a dalším vnějším vlivům, které by mohly poškodit lak.

2) Hydrofobní vlastnosti: Nanočástice dodají laku Vašeho vozu silnou hydrofobní schopnost, což znamená, že voda, sůl a nečistoty prostě snadno sklouznou z povrchu laku, což značně usnadňuje čištění a udržování vozu v perfektním stavu.

3) Ochrana před UV zářením: nanočástice chrání lak vozidla před škodlivým UV zářením, které může způsobit vyblednutí a poškození laku.

4) Zlepšení vzhledu: nano ochrana laku výrazným způsobem zlepší vzhled Vašeho vozu. 

 

Je však důležité svěřit svůj vůz do péče někomu, kdo nano ošetření laku provede správným způsobem. My se na tuto činnost specializujeme více než 10 let, na naši práci dáváme záruku a máme za sebou více než 1000 ošetřených vozů. Navíc z naší nabídky kvalitních nano ošetření s výdrží 2,3,5 a 9 let si vybere každý! 

Ozvěte se nám pro více informací! 

Jsme tady pro Vás. 

Jsme Vylesteneauto.cz