Regenerace a ochrana laku - Vylesteneauto.cz, Praha 9, Prosek, 190 00

Regenerace a ochrana laku

Nabízíme Vám kvalitní ochranu laku Vašeho vozu pro provoz v náročném zimním období. Stejně jako u lidského zdraví, je u ochrany před korozí důležitá prevence. Většina řidičů zachraňuje lak svého vozu až ve chvíli, kdy jsou puchýřky téměř na každém panelu karoserie, případně nějaké místo prohnije naskrz. To už je na záchranu poněkud pozdě. Nabízíme Vám opačný přístup - je vždy pohodlnější a levnější vůz kvalitně ochránit ještě před zimním obdobím, než později opravovat a udržovat již poškozenou karoserii.

Nabízíme Vám kvalitní vyčištění a rozleštění karoserie a její celkovou konzervaci pomocí špičkových sealantů a vosků. Na vyčištěný a rozleštěný lak aplikujeme dvě vrstvy špičkového antikorozního sealantu, vrstvu plně syntetického vosku a dvě vrstvy karnaubského vosku - samozřejmě postupně a s časovým dostupem, aby jednotlivé vrstvy správně přilnuly k povrchu.

Ošetříme také litá kola, prahy dveří a jejich rám, okolí víka motorového i zavazadlového prostoru a také okolí víčka palivové nádrže. Díky tomuto postupu je Váš vůz ochráněn před vlhkostí, solí, menšími kamínky, UV zářením a dalšími negativními vlivy. Při dodržení pár jednoduchých pravidel Vám tato ochrana vydrží až 1 rok. Tedy s dostatečnou rezervou i pro hodně dlouhou zimu. :-) Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte na info@vylesteneauto.cz, nebo na 777 283 916.