Nanokeramická ochrana laku

Jsme certifikovaným Centrem nanokeramické ochrany Praha a proto Vám můžeme nabídnout také ošetření Vašeho vozu špičkovými nanokeramickými povlaky, které se ručně vyrábějí v Japonsku a Německu.

Jedná se o 3-6 mikronovou vrstvu oxidu křemíku, která se chemicky naváže na povrch karoserie a dodá Vašemu vozu nepřekonatelný lesk, sytost barvy a ochranu proti všem vnějším vlivům – soli, vodě, naleptání, ale hlavně poškrábání – námi aplikované povlaky mají tvrdost 9H a výdrž až 3 roky. Výborně také odpuzují vodu a nečistoty – údržba tak pro Vás bude hračkou.

Sdružujeme všechny nejznámější výrobce na světě od Kamikaze Collection, Gyeon, GTechniq Exo, Nanolex, Koch-Chemie až po exkluzivní manufaktury.

Pro ty, kteří chtějí vždy něco navíc, nabízíme možnost namíchat nanokeramický povlak v exkluzivní manufaktuře na míru, dle přesného odstínu laku. Jeho vrstvením pak dokážeme získat maximální možný lesk i ochranu.

Nanokeramická ochrana laku:


Tip:  Pokud chcete získat 20% slevu na nanokeramickou ochranu karoserie Vašeho vozu, pak doporučujeme využít jednu z těchto komplexních služeb: Odstranění menšího poškození laku, Odstranění většího poškození laku nebo Luxusní ošetření vozu.