Péče o interiér luxusní - „Interior“

2 900 Kč +

Nablýskaný a krásně ošetřený lak je jistě důležitý, ale cestujete uvnitř vozu. Proto Vám nabízíme také komplexní péči o interiér.

Jedná se o kompletní údržbu celého interiéru vozu od vysátí, tepování včetně stropu a zavazadlového prostoru, ošetření kožených částí, plastových dílů, displejů, tlačítek, volantu, skel a přihrádek.

Na závěr provádíme dezinfekci a jemné provonění.


Celková cena:Po objednání se Vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili detaily a vhodný termín pro ošetření Vašeho vozu.


Základní ošetření - Naše základní nanokeramická ochrana laku celé karoserie, včetně všech vnitřních hran dveří a prahů. Jsou zde použity pouze špičkové, ručně vyráběné nanokeramické povlaky s tvrdostí 9H a výdrží až 2 roky. Získáte tak nádherný vzhled, snadnou údržbu i ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním.

Luxusní ošetření - Náš nejvyšší balíček nanokeramického ošetření laku, zajišťující maximální možný lesk, snadnou údržbu a ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním. Tvrdost tohoto coatingu je 9H a výdrž 3 roky+. Jde vždy o kombinaci několika vrstev ručně vyráběných nanokeramických povlaků, které jsou v exkluzivní manufaktuře namíchány přesně dle odstínu laku ošetřovaného vozu. Balíček samozřejmě obsahuje ošetření všech vnitřních hran dveří a prahů.