Základní nanokeramická ochrana karoserie

Naše základní nanokeramická ochrana celé karoserie, včetně všech vnitřních hran dveří a prahů. I když jde o naši základní verzi, jsou zde použity pouze špičkové, ručně vyráběné nanokeramické povlaky s tvrdostí 9H a výdrží až 3 roky.

Získáte tak nádherný vzhled, snadnou údržbu i ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním.

Ukázka cen:

  • Malé 7 990 Kč
  • Střední 9 500 Kč
  • Velké 10 500 Kč

* Před aplikací nanokeramické ochrany je důležité, aby byl lak vozu v perfektním stavu. Vozy s poškozeným lakem musejí vždy projít dekontaminací a renovací.


Celková cena:Po objednání se Vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili detaily a vhodný termín pro ošetření Vašeho vozu.


Základní ošetření - Naše základní nanokeramická ochrana laku celé karoserie, včetně všech vnitřních hran dveří a prahů. Jsou zde použity pouze špičkové, ručně vyráběné nanokeramické povlaky s tvrdostí 9H a výdrží až 2 roky. Získáte tak nádherný vzhled, snadnou údržbu i ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním.

Luxusní ošetření - Náš nejvyšší balíček nanokeramického ošetření laku, zajišťující maximální možný lesk, snadnou údržbu a ochranu před všemi nepříznivými vlivy a poškrábáním. Tvrdost tohoto coatingu je 9H a výdrž 3 roky+. Jde vždy o kombinaci několika vrstev ručně vyráběných nanokeramických povlaků, které jsou v exkluzivní manufaktuře namíchány přesně dle odstínu laku ošetřovaného vozu. Balíček samozřejmě obsahuje ošetření všech vnitřních hran dveří a prahů.